poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Typy ludzi na MSP..

Hej! Tutaj SZarlot! :3
Dziś przedstawię Wam 5 typów ludzi grających w MSP! Zapraszam do dalszego czytania! ;3
1. Zwykły użytkownik


Co tu dużo o nim pisać..? Komplety robi 2,3 na tydzień. Vip kupuję głównie wtedy kiedy jest wyprzedaż, najczęściej jest to vip na miesiąc i tydzień. Do chatu chodzi rzadko.
2. DzieckoNajczęściej ubiera się na różowo (jeżeli to dziewczyna ;)). Do chatu chodzi często. Prosi o prezenty, pozdra i grafy, nawet wtedy kiedy odpisze mu się 'nie' :/. W statusie pisze 'hej :)' Zbieram prezęty namega prezęty!!!' itp..3. Dziunia :* B)

Ech.. Dziunie chyba każdy zna?! Lubi tworzyć look'i, vip'a najczęściej kupuje na 3 miesiące lub na rok (zazdro :/). Musi być wszędzie. Do chatu lubi czasem pójść zrobić szpan i się polansować w otoczeniu innych moviestar. W statusie głownie pisze 'K.c *imię jej chłopaka/koleżanki* :* ♥' 'Kto pójdzie na zakupy??? :*' Itp..


4. Emo... :(Emo Ubierają się na czarno, piszą w statusach jak inni ich skrzywdzili itp. Wszystko przeżywają.. Lubią też pisać, że się usuwają.. Nie lubią chodzić do chatów oraz odpisywać innym moviestar..5. Ty!!!

Napisz w komentarzu jakim ty jesteś typem! Czy którymś z tych które wymieniłam? Czy innym?Ps. Chciałabym was przeprosić, że posty pojawiają się tak rzadko :(.
Ps2. Nie obrażam nikogo! Jeżeli nie lubisz np dziuni, a napisałam, że lubi się lansować to się nie przejmuj!*********************************************************************************

PaPa!

~SZarlot

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz